Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msnemcicka.cz.

NOVÁ POLIKARPOVA STAVEBNICE DĚTI PROSTĚ BAVÍ.....

IMG_20171104_173640.jpg

VE TŘÍDĚ VEVERKY CHOVAJÍ OBLOVKY

logolink.jpg

Škola je zapojená do projektu Šablony pro MŠ Němčická, který je spolufinancován EU.

Název projektu: Šablony pro MŠ Němčická

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_

8_banner_ppds_skola-zapojena_250x250.png
www.edulabcr.cz/program

20. 4. Marcela

Zítra: Alexandra
VZPOURA ÚRAZŮ - NAUČNÝ POŘAD OD VZP
VEVERKY - PRÁCE DĚTÍ VE SKUPINÁCH
OD ÚNORA JE ZAHÁJENO PLAVÁNÍ DĚTÍ..
IMG_20180213_102654[1].jpg
HRAVÁ MATEMATIKA VE TŘÍDĚ LIŠKY
P2140447.jpg

MATEŘSKÁ ŠKOLA - TŘÍDA SOVY, OBDRŽELA SPONZORSKÝ DAR OD RODIČŮ VE VÝŠI 10000,-Kč - POUŽIJEME NA AKCE PRO DĚTI.

D Ě K U J E M E

mv.png