Zájmové kroužky

Zájmové kroužky pro děti jsou v odpoledních hodinách, aby nenarušovaly předškolní vzdělávání dětí v mateřské škole. Připravujeme je, protože významným způsobem obohatí volný čas dětí. Převážnou část lektorují naši pedagogové, některé agentury. Doporučujeme je pro děti od čtyř let. Zájmové kroužky pro děti jsou placené.

ODPOLEDNÍ KROUŽKY PRO DĚTI

NABÍDKA 2020/2021

V letošním roce nabízíme tyto kroužky. Nabídka je i upravena s ohledem na nemoc Covid 19 tak, aby se na nich nepotkávaly děti z jednotlivých budov. Část kroužků je pro předškolní děti z malé budovy a další pro mladší děti ve velké budovy (kromě Zajíčků).

Změna je také v čase konání KLUBU PŘEDŠKOLÁKŮ (příprava dětí pro úspěšný start v základní škole). Musí být dopoledne (závěr z loňské kontroly ČŠI).  Je pro všechny předškolní děti zdarma, nemusíte na něj děti písemně přihlašovat. Učitelky jsou proškoleny v kurzu stimulačního programu úspěšného startu ve ZŠ - MAXÍK.

Pro děti ze třídy Sovy, Ježci a Žabičky:

PONDĚLÍ

*KROUŽEK POHYBOVÉ PŘÍPRAVY DĚTÍ – od 16,00 do 16,45. Rozvoj obratnosti a šikovnosti kluků i holek. Začátek 2. října. Cena 1 600,-Kč/ROK. Vede p. učitelka Tondrová a Škáchová. Pokud dovolí počasí, bude kroužek probíhat venku na zahradě. Začátek 5.října

ÚTERÝ

*ČEŠTINA PRO CIZINCE – výuka českého jazyky pro děti s odlišným mateřských jazykem. Od 14,30 hodin – 15,00. Vede paní uč. Škáchová. Zdarma. Hrazeno z projektu EU. Začátek 15.září

STŘEDA

*TANEČKY – od 16.00 – 16.45 hodin. Začátek 7.října.  Cena 1 600,-Kč/rok. Kroužek vede paní učitelka Prchalová a Szilvásiová

ČTVRTEK

*VÝTVARNÝ  KROUŽEK – od 16.00 – 16.45 hodin. Začátek 8. října.  Cena 1 600,-Kč/rok. Kroužek vede paní učitelka Tondrová a Nachtmanová

Pro děti ze třídy Veverky a Lišky:

PONDĚLÍ

*KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ VEVERKY – příprava dětí na školu. Pro předškolní děti z této třídy. Od 8.00 – 8,45 hodin polovina předškolních dětí, od 8,45 do 9,30 druhá polovina. Vyučuje: p. uč. Tillová a Hunyadyová. Zdarma. Začátek 21. září. Není třeba se přihlašovat – je pro všechny předškolní děti!

*ANGLIČTINA  - 14,00 – 14,30 hod. a ve 14,30 – 15,00  hod.Lektorkou je učitelka ze ZŠ Jitřní. Cena na pololetí při výuce 2x týdně (pondělí a středa) je 1 800,-Kč. V ceně je výukový materiál. Začátek 5. října

ÚTERÝ

*KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ LIŠKY – příprava dětí na školu. Pro předškolní děti z této třídy. Od 8.00 – 8,45 hodin polovina předškolních dětí, od 8,45 do 9,30 druhá polovina. Vyučuje: p. uč. Vacková a Nachtmanová. Zdarma. Začátek 22. září. Není třeba se přihlašovat – je pro všechny předškolní děti!

*ČEŠTINA PRO CIZINCE – výuka českého jazyky pro děti s odlišným mateřských jazykem. Od 14,00 hodin – 14,30. Vede paní uč. Škáchová. Zdarma. Hrazeno z projektu EU. Začátek 15. září

STŘEDA

ČTVRTEK

* KERAMIKA – od 14,00 – 14,45 hodin. Vyučují: p. uč. Tillová a Šůrová. Pro velký počet zájemců je kroužek 1 za 14 dní. Podle aktuálního počtu zájemců upravíme organizaci. Cena 1 150,-Kč/ rok. Začátek 8. října.

Škola si garantuje možnost změn či úprav.

Pro přihlášení Vašeho dítěte použijte přihlášku – jsou v šatnách (kromě Klubu předškoláků). Na každý kroužek jedna přihláška.

Cvičení pro dospělé: BODYSTYLING  středa - ZRUŠENO

27. 9. Jonáš