Zájmové kroužky - ve školním roce 2021/2022

KROUŽKY PRO DĚTI   NABÍDKA 2021/2022

U kroužků je uvedeno, pro jakou věkovou skupinu je kroužek vhodný, prosíme o respektování.

PONDĚLÍ

*KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ SOVY – příprava dětí na školu. Pro předškolní děti z této třídy. Od 8.30 – 9,15 hodin. Vyučuje: p. uč. Sedláčková a Šůrová. Zdarma. Začátek 20. září. Není třeba se přihlašovat – je pro všechny předškolní děti! Učitelky jsou proškoleny v kurzu stimulačního programu úspěšného startu v ZŠ - MAXÍK.

*PLAVÁNÍ PŘIPRAVUJEME.

*VÝTVARNÝ  KROUŽEK – od 16.00 – 16.45 hodin.  Určeno přednostně pro děti ze třídy ježci, sovy a také pro žabičky, které již chodí do MŠ druhým rokem. V případě volné kapacity nabídneme předškolním dětem. Cena 1 600,-Kč/rok. Kroužek vede paní učitelka Tondrová a Nachtmanová.  Začátek 4. října

ÚTERÝ

*KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ LIŠKY – příprava dětí na školu. Pro předškolní děti z této třídy. Od 8.00 – 8,45 hodin polovina předškolních dětí, od 8,45 do 9,30 druhá polovina. Vyučuje: p. uč. Vacková a Fischkandlová. Zdarma. Již probíhá. Není třeba se přihlašovat – je pro všechny předškolní děti!

*ČEŠTINA PRO CIZINCE – výuka českého jazyka pro všechny děti s odlišným mateřským jazykem ze třídy zajíčci, žabičky, ježci, sovy.

Dvě skupiny - 13,30 hodin – 14,00 a 14.00 – 14.30

Vede paní uč. Veselková. Zdarma. Děti není potřeba přihlašovat. Hrazeno z projektu EU. Začátek 21. září.

* KERAMIKA – od 14,00 – 14,45 hodin. Vyučují: p. uč. Tillová a Šůrová. Určeno pro děti ze třídy Veverky, Lišky a předškolní Sovy. Pro obvykle velký počet zájemců budou děti rozděleny na dvě skupiny, které se střídají 1x za 14 dní. Podle aktuálního počtu zájemců upravíme organizaci. Cena 1 200,-Kč/ rok při frekvenci 1 x za 14 dní. Začátek 5. října.

* FLÉTNA - od 16,00 – 16,45 hodin. Určeno pro děti ze třídy Veverky, Lišky a předškolní Sovy. V případě volné kapacity nabídneme mladším dětem.

Vyučuje paní učitelka Hunyadyová. Cena je 1600Kč.za rok. Začátek 5. října

STŘEDA

*ANGLIČTINA  - 14,00 – 14,30 hod. a ve 14,30 – 15,00  hod. Určeno pouze pro děti ze třídy Veverky, Lišky a předškolní Sovy. Rozdělení dětí do skupin určí MŠ s ohledem na optimální organizaci. Lektorkou je paní učitelka Bulišová ze ZŠ Jitřní. Cena na pololetí při výuce 2x týdně je 1800,-Kč. V ceně je výukový materiál. Začátek 6. října

ČTVRTEK

*KLUB PŘEDŠKOLÁKŮ VEVERKY – příprava dětí na školu. Pro předškolní děti z této třídy. Od 8.00 – 8,45 hodin polovina předškolních dětí, od 8,45 do 9,30 druhá polovina. Vyučuje: p. uč. Tillová a Prchalová. Zdarma.

Již probíhá. Není třeba se přihlašovat – je pro všechny předškolní děti!

*KROUŽEK POHYBOVÉ PŘÍPRAVY DĚTÍ – od 16,00 do 16,45. Určeno přednostně pro děti ze třídy ježci, sovy a také pro žabičky, které již chodí do MŠ druhým rokem. V případě volné kapacity nabídneme předškolním dětem. Rozvoj obratnosti a šikovnosti kluků i holek.  Cena 1 600,-Kč/ROK. Vede p. učitelka Tondrová a Prchalová. Pokud dovolí počasí, bude kroužek probíhat venku na zahradě. Začátek 7. října

*ČEŠTINA PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI – CIZINCE JE OD ŠKOLNÍHO ROKU 2021/22 POVINNOU SOUČÁSTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A BUDE PROBÍHAT 2x týdně 30min (obvykle v pondělí 12.45 – 13.15 a ve čtvrtek 11.15 – 11.45). Není potřeba děti přihlašovat.

Škola si garantuje možnost změn či úprav.

Pro přihlášení Vašeho dítěte použijte přihlášku – jsou v šatnách (kromě Klubu předškoláků). Na každý kroužek jedna přihláška.

26. 10. Erik

Zítra: Šarlota, Zoe