Prázdniny 2021

INFORMACE O PRÁZDNINOVÉM PROVOZU – ČERVENEC A SRPEN                                                           2021

Po dohodě se zřizovatelem je prázdninový provoz v letošním roce připraven takto:

• Školní rok končí ve středu 30.6.2021
  • Nový školní rok začíná ve středu 1.9.2021
  • Všechny mateřské školy jsou uzavřené od 1.8. do 31.8.2021

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ  je od 1.7.  do 31.7.2021 v naší Mateřské škole Němčická

V srpnu jsou z důvodů úklidu, oprav, čerpání dovolené zaměstnanců a přípravy na nový školní rok všechny mateřské školy v Praze 4 uzavřeny.

Všichni rodiče potvrdí svým podpisem seznámení se s organizací prázdninového provozu a přihlášení dítěte. Termín: do 2.6.2021

Kdo potřebuje přihlásit dítě na prázdninový provoz v červenci v naší školce, vyplní přihlášku na prázdninový provoz s potřebným rozsahem docházky a předá třídní učitelce.

Na prázdniny se bude se platit dopředu HOTOVĚ na plánovaný počet dnů návštěvy dítěte (stravné), školné se hradí v plné výši, bez ohledu na počet dní ve školce (předškolní děti a děti s OŠD školné neplatí).

Termín úhrady plateb pro děti přihlášené na prázdninový provoz:  čt. 3.6.,

1. 14. 6. a st. 16. 6. 2021 od 12,30 do 17,00 hodin V KANCELÁŘI VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

V případě nejasností kontaktujte ředitelku.

4. 8. Dominik

Zítra: Kristián