Pracovníci školy

Pedagogický tým:

V naší škole pracují ve školním roce 2011/2012 tyto paní učitelky.

Bc.Alena Slípková – ředitelka, SPŠstrojnická, SPgŠ, PedF UK Praha - školský management. Nyní studuje navazující magisterské studim předškolní pedagogiky na PedF UK Praha

Jitka Vacková – zástupkyně ředitelky, SPgŠ. Nyní studuje 3.ročník školského managementu na PedF UK Praha

Bc. Jana Pilíková, SPgŠ, bakalářské studium přeškolní pedagogiky

Eva Šilhavá – rodinná škola, SPgŠ

Radana Chylíková – gymnázium, SPgŠ

Magdaléna Sedláčková - střední knihovnická škola, nyní 3. ročník bakalářského studia na FFUK obor pedagogika

Blanka Absolonová -  gymnázium, SŠSP zaměření sociální, DPS pro vychovatele na PedF UK Praha

Bc. Kristýna Šatalová  - rodinná škola, PedF UK Praha - předškolní pedagogika

Po uplynulém školním roce dochází opět ke změnám v pedagogickém týmu. Máme dvě nové paní učitelky. Ke změně došlo z osobních důvodů - paní učitelka Martina Klejchová - stěhování, Tereza Koucká - pobyt v zahraničí.

Zaměření pedagogů je různorodé. Tím je zajištěna pestrost práce s dětmi ve všech oblastech. Důležitým rysem naší práce je neustálý aktivní zájem o novinky v předškolní   pedagogice, tvořivost a chuť k dalšímu vzdělávání. Zvyšování kvality, týmová práce a zásady učící se organizace jsou priority. Cílem je dávat dětem co nejvíc, často i nad rámec běžných povinností.

Případnou  absenci a dálkové studium zvládáme vlastními silami, bez spojování tříd dopoledne. Dlouhodobou absenci řešíme výpomocí učitelky – důchodkyně. Kolektiv nepedagogických pracovníků je stabilní, spolehlivý a kvalitní.

Bc. Alena Slípková - ředitelka školy

Jitka Vacková - zástupkyně ředitelky

Paní učitelka Radana Chylíková Paní učitelka Eva Šilhavá

Paní učitelka Magdaléna Sedláčková

Paní učitelka Blanka Absolonová Paní učitelka Bc. Kristýna Šatalová

NOVÁ POLIKARPOVA STAVEBNICE DĚTI PROSTĚ BAVÍ.....

IMG_20171104_173640.jpg

VE TŘÍDĚ VEVERKY CHOVAJÍ OBLOVKY

DĚKUJEME ZA SPONZORSKÝ DAR 4 000 KČ

logolink.jpg

Škola je zapojená do projektu Šablony pro MŠ Němčická, který je spolufinancován EU.

Název projektu: Šablony pro MŠ Němčická

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_

8_banner_ppds_skola-zapojena_250x250.png
www.edulabcr.cz/program

22. 9. Darina

Zítra: Berta
VEVERKY - WERICHOVA VILA + DIVADELNÍ PŘEDSTAVENí O GOLEMOVI
IMG_20180417_095128_HDR.jpg
VEVERKY - VZDĚLÁVACÍ BLOK O SLUNÍČKU
IMG_20180413_101358_HDR.jpg
VZPOURA ÚRAZŮ - NAUČNÝ POŘAD OD VZP
VEVERKY - PRÁCE DĚTÍ VE SKUPINÁCH
1517745354851.jpg

MATEŘSKÁ ŠKOLA - TŘÍDA SOVY, OBDRŽELA SPONZORSKÝ DAR OD RODIČŮ VE VÝŠI 10000,-Kč - POUŽIJEME NA AKCE PRO DĚTI.

D Ě K U J E M E

mv.png