Pracovníci školy

Pedagogický tým:

V naší škole pracují ve školním roce 2011/2012 tyto paní učitelky.

Bc.Alena Slípková – ředitelka, SPŠstrojnická, SPgŠ, PedF UK Praha - školský management. Nyní studuje navazující magisterské studim předškolní pedagogiky na PedF UK Praha

Jitka Vacková – zástupkyně ředitelky, SPgŠ. Nyní studuje 3.ročník školského managementu na PedF UK Praha

Bc. Jana Pilíková, SPgŠ, bakalářské studium přeškolní pedagogiky

Eva Šilhavá – rodinná škola, SPgŠ

Radana Chylíková – gymnázium, SPgŠ

Magdaléna Sedláčková - střední knihovnická škola, nyní 3. ročník bakalářského studia na FFUK obor pedagogika

Blanka Absolonová -  gymnázium, SŠSP zaměření sociální, DPS pro vychovatele na PedF UK Praha

Bc. Kristýna Šatalová  - rodinná škola, PedF UK Praha - předškolní pedagogika

Po uplynulém školním roce dochází opět ke změnám v pedagogickém týmu. Máme dvě nové paní učitelky. Ke změně došlo z osobních důvodů - paní učitelka Martina Klejchová - stěhování, Tereza Koucká - pobyt v zahraničí.

Zaměření pedagogů je různorodé. Tím je zajištěna pestrost práce s dětmi ve všech oblastech. Důležitým rysem naší práce je neustálý aktivní zájem o novinky v předškolní   pedagogice, tvořivost a chuť k dalšímu vzdělávání. Zvyšování kvality, týmová práce a zásady učící se organizace jsou priority. Cílem je dávat dětem co nejvíc, často i nad rámec běžných povinností.

Případnou  absenci a dálkové studium zvládáme vlastními silami, bez spojování tříd dopoledne. Dlouhodobou absenci řešíme výpomocí učitelky – důchodkyně. Kolektiv nepedagogických pracovníků je stabilní, spolehlivý a kvalitní.

Bc. Alena Slípková - ředitelka školy

Jitka Vacková - zástupkyně ředitelky